Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2016-10-11 09:55:05 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: tspodbeskidzie.pl

Dariusz Dźwigała odchodzi z Podbeskidzia

Zarząd klubu rozwiązał dziś, za porozumieniem stron, umowę z trenerem Dariuszem Dźwigałą.

Trener Dźwigała posadę szkoleniowca TSP objął w czerwcu bieżącego roku. Zespół spod Klimczoka poprowadził w 12 kolejkach pierwszej ligi, w których Górale czterokrotnie zwyciężali, trzy razy remisowali i odnieśli pięć porażek, a wszystko to z bilansem bramkowym 13-12. Zespół w tym okresie rozegrał jeszcze jedno spotkanie w ramach Pucharu Polski - z Lechem Poznań (0:3).

Wraz z trenerem Dźwigałą klub rozstał się ze sztabem szkoleniowym.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane