I Liga | 2016-10-11 09:55:05 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: tspodbeskidzie.pl
Zarząd klubu rozwiązał dziś, za porozumieniem stron, umowę z trenerem Dariuszem Dźwigałą.
Trener Dźwigała posadę szkoleniowca TSP objął w czerwcu bieżącego roku. Zespół spod Klimczoka poprowadził w 12 kolejkach pierwszej ligi, w których Górale czterokrotnie zwyciężali, trzy razy remisowali i odnieśli pięć porażek, a wszystko to z bilansem bramkowym 13-12. Zespół w tym okresie rozegrał jeszcze jedno spotkanie w ramach Pucharu Polski - z Lechem Poznań (0:3).
Wraz z trenerem Dźwigałą klub rozstał się ze sztabem szkoleniowym.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.