I Liga | 2015-09-01 10:27:42 | Nadesłał: Daniel Koniński | Źrodlo: stomil.olsztyn.pl
27-letni napastnik Tomasz Chałas został nowym piłkarzem Stomilu Olsztyn. Umowa z piłkarzem będzie ważna do końca czerwca 2016 roku - poinformowała oficjalna strona olsztyńskiego klubu.
Przez ostatni rok Chałas był piłkarzem Dolcanu Ząbki. Jesienią zagrał w czternastu meczach w I lidze, w których zdobył trzy bramki. Wiosną zmagał się z kontuzją więzadeł krzyżowych, dlatego wystąpił tylko w jednym spotkaniu rezerw, zdobywając w nim gola.
W przeszłości występował m.in. w Górniku Zabrze, Zawiszy Bydgoszcz, Olimpii Elbląg oraz Pogoni Szczecin.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.