I Liga | 2015-08-13 21:45:42 | Nadesłał: Daniel Koniński | Źrodlo: PZPN
Komisja Dyscyplinarna PZPN podjęła decyzję ws. niewłaściwego zachowania kibiców podczas meczu GKS Katowice z Zagłębiem Sosnowiec.
Nałożone zostały kary:
GKS Katowice - pięć meczów zakazu wyjazdów w spotkaniach I ligi w związku z zachowaniem kibiców podczas meczu z Zagłębiem Sosnowiec.
Zagłębie Sosnowiec - pięć meczów zakazu wyjazdów w spotkaniach I ligi w związku z zachowaniem kibiców podczas meczu z GKS-em Katowice.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








