I Liga | 2015-08-13 21:43:43 | Nadesłał: Daniel Koniński | Źrodlo: chrobry-glogow.pl
Karol Szymański, były już bramkarz Lecha Poznań, który z Chrobrym trenuje od kilku tygodni, teraz podpisał kontrakt z głogowskim klubem - poinformowała oficjalna strona klubu.
22-letni bramkarz ostatnio był wypożyczany do trzecioligowców. W rundzie jesiennej sezonu 2014/15 był podstawowym golkiperem Ostrovii Ostrów, a wiosną taką samą rolę pełnił w Jarocie Jarocin. Jeszcze wcześniej rozegrał 7 spotkań w pierwszej lidze, wtedy w barwach Chojniczanki Chojnice. To i treningi z pierwszym zespołem Lecha to jego największe jak do tej pory osiągnięcia w seniorskiej piłce.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.