I Liga | 2013-07-23 15:15:22 | Nadesłał: Krzysztof Wilk | Źrodlo: pzpn.pl
Już od najbliższego weekendu na antenie Orange sport będzie można śledzić zmagania bezpośredniego zaplecza Ekstraklasy. W tym sezonie stacja przygotowała dla kibiców jeszcze więcej godzin transmisji. Kamery Orange sport będą na wszystkich 1-ligowych spotkaniach. Na żywo pokazane zostaną dwa mecze każdej kolejki, po jednym w sobotę i niedzielę.
Ponadto nie zabraknie fachowych komentarzy i analiz. Magazyn „Futbol raport”, czyli podsumowanie ostatniej kolejki, będzie od tego sezonu emitowany we wtorki o godzinie 18:00. Odpowiadając na prośby widzów 1. liga Ekstra, od nowego sezonu na antenie Orange sport nie tylko w niedziele, ale również i w soboty
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.