Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2013-07-23 15:15:22 | Nadesłał: Krzysztof Wilk | Źrodlo: pzpn.pl

Jeszcze więcej 1. ligi w Orange sport

Fot.: Dawid Ćmielewski

Już od najbliższego weekendu na antenie Orange sport będzie można śledzić zmagania bezpośredniego zaplecza Ekstraklasy. W tym sezonie stacja przygotowała dla kibiców jeszcze więcej godzin transmisji. Kamery Orange sport będą na wszystkich 1-ligowych spotkaniach. Na żywo pokazane zostaną dwa mecze każdej kolejki, po jednym w sobotę i niedzielę.

Ponadto nie zabraknie fachowych komentarzy i analiz. Magazyn „Futbol raport”, czyli podsumowanie ostatniej kolejki, będzie od tego sezonu emitowany we wtorki o godzinie 18:00. Odpowiadając na prośby widzów 1. liga Ekstra, od nowego sezonu na antenie Orange sport nie tylko w niedziele, ale również i w soboty

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane