Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2012-10-31 17:57:34 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: arka.gdynia.pl

Dwa mecze Arki bez widzów

Fot. Wojciech Szymański

W dniu dzisiejszym klub Arka Gdynia otrzymał decyzję Komisji Dyscyplinarnej PZPN po rozpatrzeniu sprawy dotyczącej zachowania kibiców podczas meczu Arki z GKS-em Katowice rozegranym 27 października br.

Komisja postanowiła ukarać Arkę karą dyscyplinarną zakazu rozegrania dwóch meczów z udziałem publiczności. Komisja nadała decyzji rygor natychmiastowej wykonalności.

W najbliższych dniach klub powinien otrzymać uzasadnienie decyzji.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane