I Liga | 2012-10-31 17:57:34 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: arka.gdynia.pl
W dniu dzisiejszym klub Arka Gdynia otrzymał decyzję Komisji Dyscyplinarnej PZPN po rozpatrzeniu sprawy dotyczącej zachowania kibiców podczas meczu Arki z GKS-em Katowice rozegranym 27 października br.
Komisja postanowiła ukarać Arkę karą dyscyplinarną zakazu rozegrania dwóch meczów z udziałem publiczności. Komisja nadała decyzji rygor natychmiastowej wykonalności.
W najbliższych dniach klub powinien otrzymać uzasadnienie decyzji.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








