Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2012-07-25 16:10:57 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: KP Legia Warszawa S.S.A.

Zbozień i Lisowski w Piaście Gliwice

fot.: Mateusz Czarnecki

Jak poinformował legia.com Marek Jóźwiak, Damian Zbozień i Wojciech Lisowski zostali na rok wypożyczeni do Piasta Gliwice. W umowie "Zbozia" zawarto opcję możliwości powrotu do Legii po rundzie jesiennej.

Zbozień i Lisowski trenują z beniaminkiem Ekstraklasy od dwóch tygodni. Obaj wystąpili w kilku meczach sparingowych. Wcześniej przygotowywali się do rundy z Legią, z którą wyjechali na zgrupowanie do Windischgarsten.

W sezonie 2011/12 Damian był wypożyczony do GKS-u Bełchatów, a Wojtek do Piasta Gliwice.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane