I Liga | 2012-07-25 16:10:57 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: KP Legia Warszawa S.S.A.
Jak poinformował legia.com Marek Jóźwiak, Damian Zbozień i Wojciech Lisowski zostali na rok wypożyczeni do Piasta Gliwice. W umowie "Zbozia" zawarto opcję możliwości powrotu do Legii po rundzie jesiennej.
Zbozień i Lisowski trenują z beniaminkiem Ekstraklasy od dwóch tygodni. Obaj wystąpili w kilku meczach sparingowych. Wcześniej przygotowywali się do rundy z Legią, z którą wyjechali na zgrupowanie do Windischgarsten.
W sezonie 2011/12 Damian był wypożyczony do GKS-u Bełchatów, a Wojtek do Piasta Gliwice.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.