I Liga | 2012-07-09 16:04:46 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: Warta Poznań
Siedmiu piłkarzy, którzy reprezentowali Wartę Poznań w minionym sezonie przedłużyło umowy, są to: Paweł Beser, Artur Marciniak, Łukasz Radliński, Adrian Bartkowiak, Alain Ngamayama i Rafał Kosznik, oraz kapitan Tomasz Magdziarz.
Ci zawodnicy to ważne ogniwa naszego zespołu i przedłużenie ich umów z Wartą to z pewnością dobra wiadomość dla naszych kibiców - mówi Arkadiusz Miklosik, dyrektor sportowy Warty Poznań.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








