Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2012-06-18 17:15:48 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: cracovia.pl

Koen Van der Biezen żegna się z Cracovią

Fot.: Dawid Ćmielewski

W dniu 18 czerwca, holenderski napastnik Koen Van der Biezen, rozwiązał kontrakt z Cracovią.

Koen Van der Biezen przyszedł do Cracovii latem 2011 roku. Rozegrał dla klubu z ul. Kałuży jeden sezon – wystąpił w 24 spotkaniach, zdobywając dla Pasów 4 gole.

Popularny "Bizon" zapisał się w pamięci kibiców, strzelając zwycięskiego gola w pamiętnych derbach z Wisłą
6 listopada 2011 roku, przerywając 28 letnią złą passę Cracovii w starciach z rywalką z drugiej strony Błoń. Napastnikowi został potem wręczony symboliczny tort - "Bizon Derbowy" na szczycie Wieży Mariackiej.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane