Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2012-06-16 14:32:07 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: MKS Cracovia SSA

Wojciech Kaczmarek nie jest już zawodnikiem Pasów

Fot.: Mateusz Czarnecki

W dniu wczorajszym za porozumieniem stron rozwiązano kontrakt pomiędzy Wojciechem Kaczmarkiem, a MKS Cracovia SSA.

Wojciech Kaczmarek jak dotąd rozegrał 76 spotkań na szczeblu Ekstraklasy, z czego ponad połowę w barwach Cracovii. Popularny "Kaczmar" bronił barw Pasów przez ostatnie 1,5 roku, a jego świetna postawa w rundzie wiosennej sezonu 2010/11 była wielkim przyczynkiem do skutecznej wówczas walki o utrzymanie.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane