I Liga | 2012-06-14 16:16:34 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: cracovia.pl
W dniu dzisiejszym za porozumieniem stron rozwiązano kontrakt z dotychczasowym trenerem "Pasów", Tomaszem Kafarskim.
Tomasz Kafarski przejął drużynę Cracovii po Dariuszu Pasiece na początku marca 2012 roku. W dziesięciu ligowych meczach pod jego wodzą Pasy zanotowały jedno zwycięstwo, trzy remisy i sześć porażek.
Zarząd MKS Cracovia SSA dziękując trenerowi Kafarskiemu za pracę w Cracovii życzy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








