Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2012-04-10 12:26:52 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: Pogoń Szczecin SA

Marcin Sasal odchodzi z Pogoni

Fot.: Dawid Ćmielewski

Pogoń Szczecin za porozumieniem stron rozwiązała dziś kontrakt z pierwszym trenerem Marcinem Sasalem. Zarząd klubu przedstawi nowego szkoleniowca na konferencji prasowej o godz. 17.

- Doceniamy pracę, którą do tej pory wykonał Marcin Sasal, ale w obliczu ostatnich, bardzo słabych wyników, wspólnie podjęliśmy trudną decyzję o rozwiązaniu umowy. Drużynie potrzebny jest nowy impuls - mówi prezes Pogoni Szczecin, Jarosław Mroczek.

Dzisiejszy trening (o godz. 18) poprowadzi już nowy szkoleniowiec.

Marcin Sasal pracował w Pogoni od 12 czerwca 2012 roku. Zarząd klubu dziękuje szkoleniowcowi za dotychczasową pracę.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane