I Liga | 2012-04-10 12:26:52 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: Pogoń Szczecin SA
Pogoń Szczecin za porozumieniem stron rozwiązała dziś kontrakt z pierwszym trenerem Marcinem Sasalem. Zarząd klubu przedstawi nowego szkoleniowca na konferencji prasowej o godz. 17.
- Doceniamy pracę, którą do tej pory wykonał Marcin Sasal, ale w obliczu ostatnich, bardzo słabych wyników, wspólnie podjęliśmy trudną decyzję o rozwiązaniu umowy. Drużynie potrzebny jest nowy impuls - mówi prezes Pogoni Szczecin, Jarosław Mroczek.
Dzisiejszy trening (o godz. 18) poprowadzi już nowy szkoleniowiec.
Marcin Sasal pracował w Pogoni od 12 czerwca 2012 roku. Zarząd klubu dziękuje szkoleniowcowi za dotychczasową pracę.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.