Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2012-04-04 22:48:24 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: inf. własna

Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:1

Fot.: Anna Szłapa

W pierwszym spotkaniu 24. kolejki rozgrywek 1. ligi Piast Gliwice pokonał 2:1 Sandecję Nowy Sącz.

Pierwszą bramkę w spotkaniu zdobył w 13. min spotkania Kędziora, który pewnie wykorzystał rzut karny, podyktowany za faul na Cicmanie. Na 2:0 podwyższył Lisowski, popisując się skutecznym uderzeniem z rzutu wolnego, natomiast honorową bramkę dla Sandecji zdobył Aleksander. Przed zakończeniem spotkania zagotowało się na boisku i sędzia ukarał czerwoną kartką zawodnika Piasta. Dzięki dzisiejszej wygranej Piast nadal liczy się w walce o awans do ekstraklasy, Sandecja z dorobkiem 30. punktów plasuje się w środku tabeli.

Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:1 (1:0)
1:0 Wojciech Kędziora 13. min - karny
2:0 Wojciech Lisowski 80. min
2:1 Arkadiusz Aleksander 87. min

Żółte kartki: Cicman, Urban, Trela, Kędziora - Petran, Gawęcki, Kosiorowski.
Czerwona kartka: Mateusz Matras (Piast Gliwice).
Sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

Piast: Dariusz Trela - Wojciech Lisowski, Adrian Klepczyński, Łukasz Krzycki, Mateusz Matras, Pavol Cicman (85. Tomasz Bzdęga), Alvaro Jurado, Rudolf Urban, Tomasz Podgórski, Ruben Jurado (89. Jan Buryan), Wojciech Kędziora (81. Tomas Docekal)

Sandecja: Gerard Bieszczad - Sebastian Fechner, Martin Zlatohlavy, Jan Frohlich, Marcin Woźniak, Kamil Majkowski (65. Paweł Leśniak), Dariusz Gawęcki (65. Bartosz Wiśniewski), Peter Petran (67. Wojciech Trochim), Piotr Kosiorowski, Filip Burkhardt, Arkadiusz Aleksander

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane