I Liga | 2012-03-26 15:56:46 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: poloniabytom.com.pl
Izba ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych przy Polskim Związku Piłki Nożnej rozstrzygnęła spór Clemenca Matawu z Polonią Bytom.
-Izba uwzględniła fakt, że wniosek Matawu o przedłużenie kontraktu wpłynął 5 lipca, a umowa obowiązywała do 30 czerwca. Tym samym nie może być mowy o jego uznaniu. Decyzja jest ostateczna - mówi Tomasz Sokoła, Wiceprezes Polonii.
Tym samym stwierdzono bezskuteczność przedłużenia kontraktu, co oznacza, że formalnie Clemence Matawu nie jest zawodnikiem Polonii Bytom.
W listopadzie ubiegłego roku Izba przedłużyła kontrakt Matawu z bytomskim klubem na dwa lata. Włodarze Polonii od decyzji się odwołali, a dziś, sprawa znalazła swój finał.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.