I Liga | 2012-03-16 14:02:29 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: arka.gdynia.pl
Dzisiaj umowę z Arką przedłużył kolejny zawodnik. Kontrakt Marcina Radzewicza został aneksowany do 30 czerwca 2014 roku.
Grający poprzednio w Polonii Bytom zawodnik w pierwszej drużynie zadebiutował 23 lipca 2011 r. w meczu z Wartą Poznań. Do tej pory w lidze rozegrał 20 spotkań, a w pucharze dwa mecze. Strzelił jedną bramkę w ...Niecieczy.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








