Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2012-03-16 14:02:29 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: arka.gdynia.pl

Marcin Radzewicz przedłużył kontrakt z Arką

Fot. Wojciech Szymański

Dzisiaj umowę z Arką przedłużył kolejny zawodnik. Kontrakt Marcina Radzewicza został aneksowany do 30 czerwca 2014 roku.

Grający poprzednio w Polonii Bytom zawodnik w pierwszej drużynie zadebiutował 23 lipca 2011 r. w meczu z Wartą Poznań. Do tej pory w lidze rozegrał 20 spotkań, a w pucharze dwa mecze. Strzelił jedną bramkę w ...Niecieczy.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane