Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2012-03-14 13:17:52 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: gieksa.pl

Wiosna bez kibiców gości przy Bukowej

Fot. Wojciech Szymański

Wiosenne mecze ligowe przy Bukowej będą rozgrywały się bez udziału zorganizowanych grup kibiców gości.

Zgodę na nieprzyjmowanie wspomnianych grup wyraził Wydział ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich PZPN po zapoznaniu się i analizie dokumentacji obiektu.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane