I Liga | 2012-03-14 13:17:52 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: gieksa.pl
Wiosenne mecze ligowe przy Bukowej będą rozgrywały się bez udziału zorganizowanych grup kibiców gości.
Zgodę na nieprzyjmowanie wspomnianych grup wyraził Wydział ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich PZPN po zapoznaniu się i analizie dokumentacji obiektu.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








