Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2012-01-20 17:38:16 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: poloniabytom.com.pl

Adrian Pietrowski wraca do Nielby

Fot.: Anna Szłapa

21-letni Adrian Pietrowski, który rundę jesienną spędził na wypożyczeniu w bytomskiej Polonii wraca do Nielby Wągrowiec. Napastnik został dzisiaj wystawiony na listę transferową, na której znaleźli się jeszcze - Seweryn Kiełpin, Karol Tomczyk, Mateusz Zaczyński oraz Robert Wojsyk.

Pietrowski do Polonii Bytom przyszedł przed startem rundy jesiennej sezonu 2011/2012. Od razu wskoczył do podstawowej jedenastki bytomskiej drużyny, jednak w późniejszym czasie stracił miejsce w wyjściowym składzie. Spędziłem w Bytomiu naprawdę pozytywne pół roku. Poznałem tutaj wielu ciekawych ludzi i zebrałem cenne doświadczenie. Odchodzę z Polonii w przyjaznej atmosferze - powiedział Adrian Pietrowski.

Napastnik w minionej rundzie jesiennej zagrał w 11 spotkaniach w Pierwszej Lidze.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane