I Liga | 2012-01-20 17:38:16 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: poloniabytom.com.pl
21-letni Adrian Pietrowski, który rundę jesienną spędził na wypożyczeniu w bytomskiej Polonii wraca do Nielby Wągrowiec. Napastnik został dzisiaj wystawiony na listę transferową, na której znaleźli się jeszcze - Seweryn Kiełpin, Karol Tomczyk, Mateusz Zaczyński oraz Robert Wojsyk.
Pietrowski do Polonii Bytom przyszedł przed startem rundy jesiennej sezonu 2011/2012. Od razu wskoczył do podstawowej jedenastki bytomskiej drużyny, jednak w późniejszym czasie stracił miejsce w wyjściowym składzie. Spędziłem w Bytomiu naprawdę pozytywne pół roku. Poznałem tutaj wielu ciekawych ludzi i zebrałem cenne doświadczenie. Odchodzę z Polonii w przyjaznej atmosferze - powiedział Adrian Pietrowski.
Napastnik w minionej rundzie jesiennej zagrał w 11 spotkaniach w Pierwszej Lidze.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.