I Liga | 2012-01-15 21:25:59 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wartapoznansa.pl
Michał Goliński opuszcza drużynę Warty. Pomocnik, który dołączył do poznańskiej drużyny przed startem rundy jesiennej sezonu 2011/2012 rozwiązał kontrakt z Wartą za porozumieniem stron.
Goliński znajdował się wśród zawodników, którzy po zakończeniu rundy jesiennej dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych pracodawców.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








