Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2012-01-11 08:33:33 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: olimpijska2.pl

Polonia Bytom zamroziła drużynie premie

Fot.: Anna Szłapa

Sytuacja po rundzie jesiennej w Polonii Bytom jest niezbyt ciekawa, drużyna zajmuje dopiero 17. miejsce, tracąc aż 5 punktów do bezpiecznego miejsca, na którym plasuje się Wisła Płock. Działacze "Królowej Śląska" postanowili... zamrozić piłkarzom premie do końca sezonu.

Premie zostaną wypłacone dopiero po ukończonych rozgrywkach, jedynie gdy drużynie uda się utrzymać w pierwszej lidze. W innym wypadku, piłkarze premii nie ujrzą.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane