I Liga | 2012-01-11 08:33:33 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: olimpijska2.pl
Sytuacja po rundzie jesiennej w Polonii Bytom jest niezbyt ciekawa, drużyna zajmuje dopiero 17. miejsce, tracąc aż 5 punktów do bezpiecznego miejsca, na którym plasuje się Wisła Płock. Działacze "Królowej Śląska" postanowili... zamrozić piłkarzom premie do końca sezonu.
Premie zostaną wypłacone dopiero po ukończonych rozgrywkach, jedynie gdy drużynie uda się utrzymać w pierwszej lidze. W innym wypadku, piłkarze premii nie ujrzą.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








