I Liga | 2012-01-09 13:54:22 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: poloniabytom.com.pl
Dotychczasowy obrońca Polonii Bytom i jednocześnie kapitan bytomskiego Klubu - Lukas Killar, zdecydował zakończyć sportową karierę.
Obrońca urodzony w czeskiej miejscowości Opocno, dołączył do bytomskiego zespołu w styczniu 2009 roku z drużyny SK Kladno, od razu wskakując do podstawowej jedenastki ekstraklasowej Polonii. W najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, Lukas rozegrał 48 spotkań. Jesienią obecnego sezonu, Killar spędził na boisku 1495 minut.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








