Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2012-01-09 13:54:22 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: poloniabytom.com.pl

Lukas Killar zakończył sportową karierę

Fot.: Anna Szłapa

Dotychczasowy obrońca Polonii Bytom i jednocześnie kapitan bytomskiego Klubu - Lukas Killar, zdecydował zakończyć sportową karierę.

Obrońca urodzony w czeskiej miejscowości Opocno, dołączył do bytomskiego zespołu w styczniu 2009 roku z drużyny SK Kladno, od razu wskakując do podstawowej jedenastki ekstraklasowej Polonii. W najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, Lukas rozegrał 48 spotkań. Jesienią obecnego sezonu, Killar spędził na boisku 1495 minut.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane