Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2012-01-09 12:04:47 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: olimpijska2.pl

Polonia Bytom rozpoczęła treningi

Fot.: Anna Szłapa

Dzisiaj o godzinie 10:15 rozpoczął się pierwszy w tym roku trening Polonii Bytom przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012. Podopieczni Dariusza Fornalaka przez około 1,5 godziny ćwiczyli na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Grupka ćwiczących piłkarzy liczyła 18 nazwisk, 15 zawodników z jesiennej kadry plus 3 testowanych, dwójka z nich trenowała z zespołem jeszcze w grudniu, Daniel Pietrycha z drużyny rezerw oraz Przemysław Szkatuła z Przyszłości Rogów, natomiast 23-letni napastnik Bartosz Wojtków z Pniówka Pawłowice Śląskie pojawił się dzisiaj przy Olimpijskiej po raz pierwszy.

Lista trenujących zawodników:

Bramkarze: Seweryn Kiełpin, Juraj Baláž,

Obrońcy: Paweł Gamla, Piotr Kulpaka, Krzysztof Michalak, James Sinclair, Daniel Tanżyna (trenuje indywidualnie - rehabilitacja po operacji kolana), Karol Tomczyk,

Pomocnicy: Paweł Alancewicz, Łukasz Matusiak, Daniel Mąka, Daniel Pietrycha (testowany - drużyna rezerw), Przemysław Szkatuła (testowany - Przyszłość Rogów), Mateusz Zaczyński,

Napastnicy: Adrian Pietrowski, Marcin Ściański, Robert Wojsyk, Bartosz Wojtków (testowany - Pniówek Pawłowice Śląskie).

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane