I Liga | 2012-01-04 16:12:30 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: arka.gdynia.pl
W dniu dzisiejszym za porozumieniem stron został rozwiązany kontrakt z Krzysztofem Łagiewką. W rundzie jesiennej w lidze i pucharze zawodnik rozegrał w barwach Arki 12 spotkań.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








