Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2012-01-04 18:44:35 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: poloniabytom.com.pl

Polonia rozwiązała kontrakt z Misiewiczem

Fot.: Anna Szłapa

W środę 4 stycznia za porozumieniem stron rozwiązano kontrakt z dotychczasowym bramkarzem Polonii Bytom - Michałem Misiewiczem.

Urodzony w Grecji golkiper z kanadyjskim oraz polskim paszportem przyszedł do Polonii w lipcu 2010 roku. Ówczesny bramkarz olimpijskiej reprezentacji Kanady nie zdołał jednak wywalczyć sobie miejsca między słupkami Polonii, występując głównie w Młodej Ekstraklasie.

W obecnych rozgrywkach, Misiewicz odnotował jeden występ, w inauguracyjnym spotkaniu w Szczecinie.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane