I Liga | 2012-01-04 18:44:35 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: poloniabytom.com.pl
W środę 4 stycznia za porozumieniem stron rozwiązano kontrakt z dotychczasowym bramkarzem Polonii Bytom - Michałem Misiewiczem.
Urodzony w Grecji golkiper z kanadyjskim oraz polskim paszportem przyszedł do Polonii w lipcu 2010 roku. Ówczesny bramkarz olimpijskiej reprezentacji Kanady nie zdołał jednak wywalczyć sobie miejsca między słupkami Polonii, występując głównie w Młodej Ekstraklasie.
W obecnych rozgrywkach, Misiewicz odnotował jeden występ, w inauguracyjnym spotkaniu w Szczecinie.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.