I Liga | 2012-01-03 17:40:41 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wartapoznansa.pl
Dzisiaj warciarze powrócili do treningów po przerwie świąteczno-noworocznej. Inauguracyjny trening odbył się o godzinie 16:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Przepadek. Przed wyjazdem do Zakopanego, Warta 13 stycznia rozegra jeszcze sparing z Zagłębiem Lubin w Grodzisku Wielkopolskim.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








