I Liga | 2011-12-14 14:44:53 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: poloniabytom.com.pl
Polonia Bytom przychyliła się do prośby Adriana Chomiuka, który poinformował, że nie jest już zainteresowany dalszym reprezentowaniem barw bytomskiego klubu i w dniu dzisiejszym rozwiązano obowiązujący kontrakt z zawodnikiem za porozumieniem stron.
Adrian Chomiuk grał w Polonii Bytom na pozycji obrońcy w sezonie 2007/08, potem opuścił Klub, grając kolejno w Kolejarzu Stróże, Polonii Słubice oraz MKSie Mielnik. Do Polonii wrócił wiosną sezonu 2009/10. Z Polonią Bytom grał zarówno w Ekstraklasie, jak i pierwszej lidze.
Ponadto za porozumieniem stron została rozwiązana umową z pomocnikiem, Luką Tiodoroviciem, który zespół Polonii Bytom zasilił przed rozpoczęciem sezonu 2011/12.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.