I Liga | 2011-11-23 22:37:48 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: http://dumapomorza.xaa.pl
16 stycznia wrócą do treningów piłkarze Pogoni Szczecin. Podczas okresu przygotowawczego pojadą na dwa zgrupowania, najpierw odwiedzą Pogorzelicę, a potem spędzą dwa tygodnie w tureckiej Alanyi.
26.11.2011 - Turniej halowy w Nowogardzie, na który pojadą Zomerski, Mandrysz, Wólkiewicz, Kucharski, Frączczak, Petasz, Łuszkiewicz oraz Wójcik.
02.12.2011 - O 17:30 na boisku przy ulicy Witkiewicza, które jako jedyne dysponuje sztuczną murawą i oświetleniem Portowcy zagrają sparing z Chemikiem Police. - W tym spotkaniu wystąpią zawodnicy bez żadnych urazów oraz Ci, którzy mniej grali w końcówce rundy - mówi Marcin Sasal.
09.12.2011 - 16.01.2012 - Urlop
16.01.2012 - Trening na własnych obiektach
17.01.2012 - Testy szybkości i mocy
18.01.2012 - Testy wytrzymałości
02.02 - 11.02.2012 - Zgrupowanie w Pogorzelicy
12.02 - 22.02.2012 - Treningi na własnych obiektach
23.02 - 06.03.2012 - Zgrupowanie w Alanyi (Turcja)
08.03 - 18.03.2012 - Treningi na własnych obiektach
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.