Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-11-17 19:00:46 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: piast-gliwice.eu

Oświadczenie Zarządu Piasta Gliwice

Fot.: Anna Szłapa

W odniesieniu do pojawiających się w prasie informacji dotyczących gry Górnika Zabrze na stadionie przy ulicy Okrzei Zarząd GKS Piast S.A. informuje, że temat ten formalnie zakończył się z dniem 31 lipca br.

Podpisany wcześniej list intencyjny wygasł tego dnia i nie podjęto żadnych negocjacji, które miałyby doprowadzić do podpisania umowy między klubami. Od tego czasu pojawiające się jednostronne, a zarazem sprzeczne wypowiedzi przedstawicieli zarówno Urzędu Miasta w Zabrzu jak i ze strony przedstawicieli Górnika Zabrze stworzyły sytuację budzącą szereg niejasności wśród kibiców obu drużyn. W celu rozwiania prasowych spekulacji i wszelkich wątpliwości w tej sprawie pragniemy podkreślić, iż temat gry Górnika Zabrze na stadionie w Gliwicach jest wobec powyższego nieaktualny.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane