I Liga | 2011-11-17 19:00:46 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: piast-gliwice.eu
W odniesieniu do pojawiających się w prasie informacji dotyczących gry Górnika Zabrze na stadionie przy ulicy Okrzei Zarząd GKS Piast S.A. informuje, że temat ten formalnie zakończył się z dniem 31 lipca br.
Podpisany wcześniej list intencyjny wygasł tego dnia i nie podjęto żadnych negocjacji, które miałyby doprowadzić do podpisania umowy między klubami. Od tego czasu pojawiające się jednostronne, a zarazem sprzeczne wypowiedzi przedstawicieli zarówno Urzędu Miasta w Zabrzu jak i ze strony przedstawicieli Górnika Zabrze stworzyły sytuację budzącą szereg niejasności wśród kibiców obu drużyn. W celu rozwiania prasowych spekulacji i wszelkich wątpliwości w tej sprawie pragniemy podkreślić, iż temat gry Górnika Zabrze na stadionie w Gliwicach jest wobec powyższego nieaktualny.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.