I Liga | 2011-11-15 23:26:52 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: Sandecja.pl
Mariusz Kuras został zwolniony z funkcji trenera pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz. Zastąpi go Robert Moskal, który w przeszłości pracował już w Nowym Sączu.
Jako powód rozstania z trenerem podano słabe wyniki Sandecji w obecnym sezonie. Do zwolnienia Kurasa przyczyniła się m.in. porażka 1-6 w ostatniej kolejce z Wisłą Płock.
Mariusz Kuras był trenerem Sandecji od 13 grudnia 2010 r. Obecnie Sandecja zajmuje 9. miejsce w tabeli I ligi.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








