I Liga | 2011-10-18 18:41:13 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: olimpijska2.pl
27-letni słowacki pomocnik Blažej Vaščák, wrócił dzisiaj do zajęć z pierwszą drużyną Polonii Bytom. Po zakończonym sezonie 2010/2011 i spadku z ekstraklasy, umowa ze Słowakiem nie została przedłużona, a sam zawodnik szukał sobie klubu m.in. w lidze ukraińskiej.
Jak poinformował trener bytomian Dariusz Fornalak, sztab szkoleniowy "Królowej Śląska" jest "na tak" w przypadku ewentualnego podpisania umowy z byłym graczem m.in. włoskich US Lecce czy AC Treviso. Teraz ruch należy do działaczy i samego piłkarza, którzy usiądą niebawem do rozmów w sprawie nowej umowy.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.