Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-10-18 18:41:13 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: olimpijska2.pl

Blažej Vaščák trenuje z Polonią Bytom

Fot.: Anna Szłapa

27-letni słowacki pomocnik Blažej Vaščák, wrócił dzisiaj do zajęć z pierwszą drużyną Polonii Bytom. Po zakończonym sezonie 2010/2011 i spadku z ekstraklasy, umowa ze Słowakiem nie została przedłużona, a sam zawodnik szukał sobie klubu m.in. w lidze ukraińskiej.

Jak poinformował trener bytomian Dariusz Fornalak, sztab szkoleniowy "Królowej Śląska" jest "na tak" w przypadku ewentualnego podpisania umowy z byłym graczem m.in. włoskich US Lecce czy AC Treviso. Teraz ruch należy do działaczy i samego piłkarza, którzy usiądą niebawem do rozmów w sprawie nowej umowy.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane