I Liga | 2011-10-10 18:12:07 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: poloniabytom.com.pl
27 - letni obrońca Piotr Kulpaka został dziś zawodnikiem Polonii Bytom. Jest to powrót Kulpaki do Polonii Bytom, w której występował w rozgrywkach 2009/2010 zaliczając 7 występów.
Wychowanek Stomiku Olsztyn od momentu rozstania z Polonią Bytom, grał w barwach Sandecji Nowy Sącz i ostatnio Lecha Rypin.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








