Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-10-10 18:12:07 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: poloniabytom.com.pl

Piotr Kulpaka ponownie w Polonii Bytom

Fot.: Anna Szłapa

27 - letni obrońca Piotr Kulpaka został dziś zawodnikiem Polonii Bytom. Jest to powrót Kulpaki do Polonii Bytom, w której występował w rozgrywkach 2009/2010 zaliczając 7 występów.

Wychowanek Stomiku Olsztyn od momentu rozstania z Polonią Bytom, grał w barwach Sandecji Nowy Sącz i ostatnio Lecha Rypin.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane