I Liga | 2011-10-01 00:08:21 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogonszczecin.info
Zabieg szycia łąkotki przyśrodkowej przeszedł w czwartek pomocnik Dumy Pomorza Mateusz Lewandowski. Młodzieżowca Pogoni Szczecin operował lekarz klubowy doktor Bartosz Paprota.
- Przeprowadziliśmy szczegółową diagnostykę kolana Mateusza i okazało się, iż ma pękniętą łąkotkę - powiedział lekarz klubowy.
Dodał, iż operacja, którą przeprowadził w szpitalu w Pyrzycach, w pełni się udała i teraz czeka zawodnika tzw. okres gojenia.
- Mateusz ma obecnie przed sobą minimum 3 tygodnie przerwy, w trakcie której jego noga będzie unieruchomiona w stabilizatorze. Po tym okresie będzie mógł już rozpocząć normalną rehabilitację - dodał Bartosz Paprota.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.