I Liga | 2011-09-23 13:15:56 | Nadesłał: Agata Szulc | Źrodlo: arka.gdynia.pl
Dziś w poznańskiej klinice Rehasport operację kolana przeszedł Mateusz Siebert. Niestety kontuzja naszego piłkarza okazała się poważna, a prognozy dotyczące jego powrotu na boisku nie są zbyt optymistyczne. Jego rozbrat z futbolem szacowany jest na około pół roku.
Jak zdradził dr Tomasz Piontek, który przeprowadził czwartkowy zabieg, uszkodzeniu uległa nie tylko łąkotka, ale również chrząstka kolanowa. W takich przypadkach leczenie jest dość długotrwałe i niewykluczone, że powrót na boisko nastąpi dopiero pod koniec bieżącego sezonu.
Jak widać, pech nie opuszcza Sieberta. Pierwsze poważne problemy z kolanem pojawiły się u Mateusza jeszcze podczas pierwszej jego przygody z Arką, w marcu 2010 roku. Wtedy utalentowany obrońca poddał się operacji, po której już nie zdołał wrócić boisko do końca sezonu. Gdy zimą tego roku Siebert wrócił do naszego klubu, znów pojawiły się problemy z kolanem i na jego występ trzeba było czekać aż do maja. Niestety kilka tygodni temu kolano ponownie odmówiło posłuszeństwa i Mateusza czeka kolejna przerwa w grze.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.