I Liga | 2011-09-15 09:27:41 | Nadesłał: Agata Szulc | Źrodlo: inf.własna
Piłkarze Arki Gdynia odnieśli drugie zwycięstwo w I lidze pokonując Dolcana Ząbki 3:1. Debiutanckiego gola w żółto- niebieskich barwach strzelił Petr Benat.Na listę strzelców wpisał się również Piotr Kuklis,a swój udział we wszystkich bramkowych akcjach miał w tym meczu Jakub Kowalski.
Arka Gdynia - Dolcan Ząbki 3:1 (2:0)
Bramki: Benat 17', Wełna 22'(s), Kuklis 86' - Ciesielski 75'
Arka: Juszczyk - Krajanowski, Mazurkiewicz, Łągiewka, Radzewicz - Kowalski (87' Arifović), Benat, Kasperkiewicz, Niedziela (78' Kuklis) - Ivanovski, Słowiński (71' Flis)
Dolcan: Humerski - Wełna, Korkuć, Ciesielski, Grzelak, Bazler, Osoliński (73' Pulkowski), Sierpina (59' Charzewski), Kosiorowski (59' Zapaśnik), Piesio, Świerblewski
Żółte kartki: Ivanovski, Arifović - Kosiorowski, Wełna, Korkuć
Sędzia: Łukasz Bednarek (Koszalin)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.