I Liga | 2011-09-05 12:46:49 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: poloniabytom.com.pl
W zarządzie Polonii Bytom dokonano podziału stanowisk. Nowym prezesem został Radosław Nowakowski.
Efektem zmian jest następujący podział:
Radosław Nowakowski - Prezes Zarządu
Tomasz Sokoła - Wiceprezes Zarządu ds. finansowych
Damian Bartyla - Wiceprezes Zarządu ds. sportowych
Arkadiusz Kocot - Członek Zarządu
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








