I Liga | 2011-09-02 12:00:00 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: inf. własna
Spotkaniem Polonii Bytom z Olimpią Grudziądz rozpocznie się 7. kolejka rozgrywek 1. ligi. Po sześciu meczach liderem w tabeli jest zespół Piasta Gliwice.
Po ubiegłotygodniowej wygranej z Górnikiem Polkowice Piast został liderem. 13 punktów to dotychczasowy dorobek podopiecznych trenera Brosza. W sobotę gliwiczanie zmierzą się z Sandecją Nowy Sącz, która aktualnie znajduje się w dole tabeli. Po dwanaście punktów mają na swoim koncie zespoły Termaliki Bruk-Bet Niecieczy oraz Zawiszy Bydgoszcz. W sobotę Termalica zmierzy się z Wartą Poznań, która w ostatniej kolejce pokonała drużynę z Nowego Sącza, a Zawiszę czeka pojedynek z Dolcanem Ząbki.
W dolnej części tabeli są - GKS Katowice, Sandecja Nowy Sącz, Polonia Bytom oraz Górnik Polkowice.
7. kolejka pierwszej ligi:
piątek:
Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz, godz. 19.45
sobota:
Bogdanka Łęczna - Górnik Polkowice, godz. 17.00
Arka Gdynia - Ruch Radzionków, godz. 17.30
GKS Katowice - Kolejarz Stróże, godz. 18.00
Pogoń Szczecin - Olimpia Elbląg, godz. 19.00
Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice, godz. 20.00
niedziela:
Warta Poznań - Termalica Bruk-Bet Nieciecza, godz. 16.00
Zawisza Bydgoszcz - Dolcan Ząbki, godz. 17.00
Wisła Płock - Flota Świnoujście, godz. 18.30
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.