Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-08-23 23:40:09 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogon.v.pl

Klatt wraca do Warty Poznań

Fot.: Dawid Ćmielewski

Marcin Klatt nie jest już zawodnikiem Pogoni. Napastnik postanowił przenieść się do Warty Poznań, klubu, z którego przeniósł się półtora roku temu do Szczecina.

Klatt został zawodnikiem Pogoni Szczecin na początku 2010 roku. W trakcie swojego 1,5-rocznego pobytu w w Dumie Pomorza, rozegrał 31 spotkań ligowych w których zdobył 6 goli. Rozegrał także 4 spotkania w rozgrywkach Pucharu Polski, gdzie nie udało mu się pokonać bramkarza rywali.

Jesienią w Pogoni nie zobaczymy również Radosława Wiśniewskiego. Dziewiętnastoletni napastnik został wypożyczony do drugoligowego Bałtyku Gdynia.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane