I Liga | 2011-08-23 23:40:09 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogon.v.pl
Marcin Klatt nie jest już zawodnikiem Pogoni. Napastnik postanowił przenieść się do Warty Poznań, klubu, z którego przeniósł się półtora roku temu do Szczecina.
Klatt został zawodnikiem Pogoni Szczecin na początku 2010 roku. W trakcie swojego 1,5-rocznego pobytu w w Dumie Pomorza, rozegrał 31 spotkań ligowych w których zdobył 6 goli. Rozegrał także 4 spotkania w rozgrywkach Pucharu Polski, gdzie nie udało mu się pokonać bramkarza rywali.
Jesienią w Pogoni nie zobaczymy również Radosława Wiśniewskiego. Dziewiętnastoletni napastnik został wypożyczony do drugoligowego Bałtyku Gdynia.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.