Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-08-22 14:29:49 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: Polonia Bytom

Seweryn Kiełpin nadal w Polonii

Fot.: Anna Szłapa

Seweryn Kiełpin zostaje w Polonii Bytom. Dziś 24-letni golkiper pierwszoligowej Polonii podpisał roczny kontrakt.

W środę kontrakt bramkarza został rozwiązany z winy klubu. Dziś jednak, Kiełpin zdecydował się podpisać nową umowę. Jeszcze w Ekstraklasie złożyłem, tak jak wszyscy, wezwanie do zapłaty. Niestety biegu wydarzeń już w ostatnich dniach nie dało się ,,odkręcić" i mój kontrakt został rozwiązany. Chcę jednak zostać w Polonii Bytom. Buduje się tutaj naprawde fajna drużyna i chcę być jej częścią - powiedział Seweryn tuż po złożeniu podpisu.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane