I Liga | 2011-08-22 14:29:49 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: Polonia Bytom
Seweryn Kiełpin zostaje w Polonii Bytom. Dziś 24-letni golkiper pierwszoligowej Polonii podpisał roczny kontrakt.
W środę kontrakt bramkarza został rozwiązany z winy klubu. Dziś jednak, Kiełpin zdecydował się podpisać nową umowę. Jeszcze w Ekstraklasie złożyłem, tak jak wszyscy, wezwanie do zapłaty. Niestety biegu wydarzeń już w ostatnich dniach nie dało się ,,odkręcić" i mój kontrakt został rozwiązany. Chcę jednak zostać w Polonii Bytom. Buduje się tutaj naprawde fajna drużyna i chcę być jej częścią - powiedział Seweryn tuż po złożeniu podpisu.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.