I Liga | 2011-08-13 20:00:00 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: inf.własna
Piast Gliwice pokonał na własnym boisku Pogoń Szczecin 2-1 (2-0). Obie bramki dla zwycięskiej drużyny zdobył Kędziora, natomiast honorowe trafienie dla Dumy Pomorza zanotował z rzutu karnego Edi.
Piast Gliwice 2-1 Pogoń Szczecin
Wojciech Kędziora 16, 21 - Andradina 90 (k)
Piast: 1. Jakub Szmatuła - 21. Wojciech Lisowski (41, 20. Jan Buryán), 14. Adrian Klepczyński, 15. Łukasz Krzycki, 4. Mateusz Matras - 7. Tomasz Bzdęga (58, 10. Adrian Świątek), 6. Mariusz Zganiacz, 8. Rudolf Urban, 16. Pavol Cicman, 17. Tomasz Podgórski - 24. Wojciech Kędziora (82, 3. Szymon Matuszek).
Pogoń: 84. Radosław Janukiewicz - 25. Peter Hricko (46, 4. Mateusz Szałek), 13. Paweł Grocholski, 33. Dawid Kucharski (40, 11. Robert Kolendowicz), 3. Łukasz Matuszczyk - 28. Mateusz Lewandowski, 27. Takafumi Akahoshi (70, 15. Donald Djoussé), 20. Bartosz Ława, 5. Andradina, 6. Przemysław Pietruszka - 24. Vuk Sotirović.
żółte kartki: Świątek - Kucharski, Pietruszka.
sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
widzów: 1000.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.