I Liga | 2011-08-12 20:39:29 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: inf. własna
Uznawana za faworyta spotkania Warta przez większość meczu miała przewagę, jednak piłkarze z Wielkopolski nie potrafili zdobyć bramki w Polkowicach i ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem. W drugim spotkaniu punktami podzielili się piłkarze Olimpii Elbląg i Wisły Płock.
Górnik Polkowice - Warta Poznań 0:0
Polkowice: Sebastian Szymański - Dawid Wacławczyk, Marcin Nowak, Peter Mičic, Krzysztof Kazimierczak - Krzysztof Janus, Mateusz Bartków (81 Mateusz Peroński), Przemysław Kocot, Mateusz Piątkowski (24 Jakub Więzik), Damian Piotrowski (77 Damian Ałdaś) - Grzegorz Podstawek.
Warta: Dominik Sobański - Paweł Sasin, Krzysztof Sobieraj, Łukasz Jasiński, Rafał Kosznik - Tomasz Magdziarz (64 Paweł Iwanicki), Alain Ngamayama, Artur Marciniak (82 Filip Marciniak), Piotr Reiss (76 Tomasz Foszmańczyk), Bartosz Bereszyński - Krzysztof Gajtkowski.
Olimpia Elbląg - Wisła Płock 1:1 (0:1)
0:1 Biliński (33. min)
1:1 Banasiak (58. min - karny)
Olimpia Elbląg: Stodoła – Wojciechowski, Staniek, Pacan, Szary – Zaniewski, Sierant, Banasiak (90. Dremluk), Kaczmarczyk, Iwan (71. Pietroń) - Koczon (46. Bartosiak).
Wisła Płock: K. Kamiński – Nadolski, Kursa, Wyczałkowski, Jakubowski – Jaroń, Sielewski, Zagurskas, Kamiński, Chwastek (69. Ricardinho) – Biliński (76. Daniel).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.