I Liga | 2011-08-06 12:06:04 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: olimpijska2.pl
Wczoraj popołudniu 2-letni kontrakt z Polonią Bytom podpisał Daniel Mąka, ostatnio grający w pierwszoligowej Niecieczy. Zawodnik, który niedawno rozwiązał swoją umowę z Polonią Warszawa może występować zarówno na prawej pomocy, jak i w linii ataku.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








