Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-07-24 20:58:52 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: inf. własna

Podsumowanie 1. kolejki 1. ligi

Fot.: Dawid Ćmielewski

Za nami pierwsza kolejka rozgrywek 1. ligi. W spotkaniu inaugurującym sezon 2011/2012 wygrali piłkarze Termaliki Bruk-Bet Nieciecza, którzy pokonali GKS Katowice po bramce Dariusza Pawlusińskiego. Liderem jest drużyna Pogoni Szczecin.

W Szczecinie o tak dobrym początku sezonu chyba nikt nie marzył, Pogoń wygrała 3:0 ze spadkowiczem - Polonią Bytom. Kolejny faworyt do awansu - Arka Gdynia bezbramkowo zremisowała z poznańską Wartą. Sezon dobrze rozpoczął się dla dwóch beniaminków - Wisły Płock i Olimpii Grudziądz, które zapisały na swoim koncie pierwsze trzy punkty. Zawisza Bydgoszcz podzieliła się punktami z Sandecją Nowy Sącz, natomiast Olimpia Elbląg przegrała w spotkaniu z GKS- em Bogdanka.

Wyniki 1. kolejki:

GKS Katowice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:1
Dolcan Ząbki - Ruch Radzionków 2:0
GKS Bogdanka - Olimpia Elbląg 2:0
Arka Gdynia - Warta Poznań 0:0
Pogoń Szczecin - Polonia Bytom 3:0
Zawisza Bydgoszcz - Sandecja Nowy Sącz 1:1
Kolejarz Stróże - Olimpia Grudziądz 0:2
Wisła Płock - Piast Gliwice 1:0

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane