I Liga | 2011-07-22 21:08:14 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: inf. własna
GKS Katowice przegrał z Termalicą Bruk-Bet Niecieczą 0:1 w meczu inaugurującym rozgrywki 1.ligi w sezonie 2011/2012. Bramkę na wagę kompletu punktów zdobył nowy piłkarz Termaliki - Dariusz Pawlusiński, reprezentujący ostatnio barwy Cracovii.
GKS Katowice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:1 (0:0)
0:1 Dariusz Pawlusiński (76. min)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








