Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-07-22 21:08:14 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: inf. własna

Wygrana Niecieczy na inaugurację

Fot.: Anna Szłapa

GKS Katowice przegrał z Termalicą Bruk-Bet Niecieczą 0:1 w meczu inaugurującym rozgrywki 1.ligi w sezonie 2011/2012. Bramkę na wagę kompletu punktów zdobył nowy piłkarz Termaliki - Dariusz Pawlusiński, reprezentujący ostatnio barwy Cracovii.

GKS Katowice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:1 (0:0)
0:1 Dariusz Pawlusiński (76. min)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane