I Liga | 2011-07-20 15:49:25 | Nadesłał: Agata Szulc | Źrodlo: arka.gdynia.pl
Krzysztof Łągiewka i Maciej Szlaga podpisali roczne umowy z Arką Gdynia.
Łągiewka był piłkarzem Olimpii Zambrów oraz Jagiellonii Białystok. Od 2002 roku występował zagranicą. Najpierw w łotewskim Skonto Ryga, z którym zdobył dwa razy mistrzostwo i raz puchar krajowy. Potem w rosyjskich drużynach - Szynniku Jarosławl, Kryljach Sowietow Samara i Kubaniu Krasnodar.
28-letni Szlaga jest bramkarzem. Grał m.in. w Kaszubach Połchowo i Cartusii Kartuzy. Przez cztery lata występował w Gryfie Wejherowo. W ostatnim sezonie rozegrał 30 meczów III ligi.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.