Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-07-20 15:49:25 | Nadesłał: Agata Szulc | Źrodlo: arka.gdynia.pl

Łągiewka i Szlaga z kontraktami

Fot.: Wojciech Szymański

Krzysztof Łągiewka i Maciej Szlaga podpisali roczne umowy z Arką Gdynia.

Łągiewka był piłkarzem Olimpii Zambrów oraz Jagiellonii Białystok. Od 2002 roku występował zagranicą. Najpierw w łotewskim Skonto Ryga, z którym zdobył dwa razy mistrzostwo i raz puchar krajowy. Potem w rosyjskich drużynach - Szynniku Jarosławl, Kryljach Sowietow Samara i Kubaniu Krasnodar.

28-letni Szlaga jest bramkarzem. Grał m.in. w Kaszubach Połchowo i Cartusii Kartuzy. Przez cztery lata występował w Gryfie Wejherowo. W ostatnim sezonie rozegrał 30 meczów III ligi.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane