I Liga | 2011-07-15 13:24:33 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogon.v.pl
Krzysztof Hrymowicz w czwartek udał się do Bydgoszczy, gdzie lada dzień rozpocznie treningi z Zawiszą.
Hrymowicz ostatnie dwa lata grał w Pogoni Szczecin. Kilka dni temu nie porozumiał się w sprawie nowej umowy i odszedł z klubu.
Zawodnik być może wystąpi w sobotnim sparingu z GKS-em Bełchatów. Mecz odbędzie się o godzinie 11:00 we Wronkach.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








