I Liga | 2011-07-14 14:50:13 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: info. własna
Podczas dzisiejszego walnego zebrania członków Piłkarskiej Ligi Polskiej podjęto decyzję, na mocy której drużyny będą mogły przyjmować kibiców drużyn przyjezdnych w sezonie rozgrywkowym 2011/2012.
Decyzję podjęli jednogłośnie przedstawiciele wszystkich klubów (szesnastu) obecni na zebraniu.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








