Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-07-14 14:50:13 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: info. własna

I liga z kibicami przyjezdnych!

Fot.: Michał Puszczewicz

Podczas dzisiejszego walnego zebrania członków Piłkarskiej Ligi Polskiej podjęto decyzję, na mocy której drużyny będą mogły przyjmować kibiców drużyn przyjezdnych w sezonie rozgrywkowym 2011/2012.

Decyzję podjęli jednogłośnie przedstawiciele wszystkich klubów (szesnastu) obecni na zebraniu.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane