I Liga | 2011-07-12 13:19:18 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: arka.gdynia.pl
Mecz 2 kolejki Arki z Piastem na prośbę gliwiczan odbędzie się w Gdyni a spotkanie 3 kolejki na prośbę Sandecji Nowy Sącz rozegrane zostanie w Nowym Sączu.
Tym samym Arka pierwsze dwie kolejki rozegra na swoim stadionie. Terminy obu spotkań to soboty godz. 17.30. Jedynie możliwość przeprowadzenia transmisji telewizyjnej może wpłynąć na zmianę tych terminów.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








