I Liga | 2011-07-12 08:54:41 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa KS Warta Poznań
"Z rodziną na Wartę" - to nowe hasło promujące Wartę w sezonie 2011/2012. Klub poinformował o tym fakcie na poniedziałkowej konferencji prasowej.
Marzę o tym, by na trybunach podczas meczów Warty dało się zauważyć wiele rodzin z dziećmi, których roześmiane, umalowane w barwy naszego klubu twarze wprawiają nas wszystkich w wesoły nastrój piłkarskiego święta - powiedziała na poniedziałkowej konferencji prasowej Pani Prezes Izabella Łukomska-Pyżalska.
Powyżej: Grafika, która znalazła się na materiałach promocyjnych klubu, przedstawiająca Panią Prezes Izabellę Łukomską-Pyżalską kibicującą na tle fanów klubu z Drogi Dębińskiej.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.