Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-07-12 08:54:41 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa KS Warta Poznań

Z rodziną na Wartę!

Fot.: KS Warta Poznań

"Z rodziną na Wartę" - to nowe hasło promujące Wartę w sezonie 2011/2012. Klub poinformował o tym fakcie na poniedziałkowej konferencji prasowej.

Marzę o tym, by na trybunach podczas meczów Warty dało się zauważyć wiele rodzin z dziećmi, których roześmiane, umalowane w barwy naszego klubu twarze wprawiają nas wszystkich w wesoły nastrój piłkarskiego święta - powiedziała na poniedziałkowej konferencji prasowej Pani Prezes Izabella Łukomska-Pyżalska.

Powyżej: Grafika, która znalazła się na materiałach promocyjnych klubu, przedstawiająca Panią Prezes Izabellę Łukomską-Pyżalską kibicującą na tle fanów klubu z Drogi Dębińskiej.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane