I Liga | 2011-06-30 16:20:07 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: poloniabytom.com.pl
Słowacki pomocnik - Marek Bażik odchodzi z Polonii Bytom. 34-letni zawodnik nie zdecydował się podpisać nowego kontraktu.
Marek Bażik przyszedł do bytomskiego Klubu zimą 2008 roku. W Polonii rozegrał 76 spotkań, strzelając 7 niezwykle ważnych bramek, które w poprzednich sezonach decydowały o punktach, gwarantujących utrzymanie. Marek występował także w wielu spotkaniach jako kapitan bytomskiej jedenastki. Postać charyzmatyczna, wielokrotnie mózg zespołu i ojciec wygranych.
- Spędziłem w Bytomiu wiele wspaniałych chwil. Dziękuję serdecznie wszystkim za ten czas a przede wszystkim kibicom za wsparcie w każdym spotkaniu Polonii Bytom - mówił Marek Bażik.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.