Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-06-30 16:20:07 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: poloniabytom.com.pl

Marek Bażik odchodzi z Polonii

Fot.: Anna Szłapa

Słowacki pomocnik - Marek Bażik odchodzi z Polonii Bytom. 34-letni zawodnik nie zdecydował się podpisać nowego kontraktu.

Marek Bażik przyszedł do bytomskiego Klubu zimą 2008 roku. W Polonii rozegrał 76 spotkań, strzelając 7 niezwykle ważnych bramek, które w poprzednich sezonach decydowały o punktach, gwarantujących utrzymanie. Marek występował także w wielu spotkaniach jako kapitan bytomskiej jedenastki. Postać charyzmatyczna, wielokrotnie mózg zespołu i ojciec wygranych.

- Spędziłem w Bytomiu wiele wspaniałych chwil. Dziękuję serdecznie wszystkim za ten czas a przede wszystkim kibicom za wsparcie w każdym spotkaniu Polonii Bytom - mówił Marek Bażik.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane