I Liga | 2011-06-28 10:54:54 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: gieksa.pl
Janusza Jojki kibicom GieKSy przedstawiać nie trzeba. Były golkiper, który przez wiele lat strzegł katowickiej bramki dziś dołączył do sztabu trenerskiego GKS, w którym będzie odpowiedzialny za przygotowanie bramkarzy. W ten sposób domknięta została kadra szkoleniowców GieKSy na sezon 2011/2012.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








