Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-06-27 17:51:35 | Nadesłał: Agata Szulc | Źrodlo: gieksa.pl

Dziewięciu zawodników odchodzi z GKS Katowice

Dziewięciu zawodników, którzy wiosną bronili barw GKS Katowice w następnym sezonie już przy Bukowej nie zagra. Dziś rano pojawili się w Klubie, by dopełnić formalności.

Zarząd Klubu nie przedłużył lub rozwiązał kontrakty z następującymi zawodnikami: Tomaszem Mazurkiewiczem, Wojciechem Szalą, Bartoszem Karwanem, Tomaszem Sokołowskim, Markiem Pączkiem, Piotrem Piechniakiem, Mateuszem Sroką oraz wypożyczonymi Krzysztofem Kaliciakiem i Michałem Zielińskim.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane