I Liga | 2011-06-27 17:51:35 | Nadesłał: Agata Szulc | Źrodlo: gieksa.pl
Dziewięciu zawodników, którzy wiosną bronili barw GKS Katowice w następnym sezonie już przy Bukowej nie zagra. Dziś rano pojawili się w Klubie, by dopełnić formalności.
Zarząd Klubu nie przedłużył lub rozwiązał kontrakty z następującymi zawodnikami: Tomaszem Mazurkiewiczem, Wojciechem Szalą, Bartoszem Karwanem, Tomaszem Sokołowskim, Markiem Pączkiem, Piotrem Piechniakiem, Mateuszem Sroką oraz wypożyczonymi Krzysztofem Kaliciakiem i Michałem Zielińskim.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








